Jak wyłączyć Adblock.

AdBlock jest to rozszerzenie przeglądarki,  które może zakłócać prawidłową rejestrację  zakupów w celu otrzymania cashbacku .

Dla przeglądarki Google Chrome.

Kliknij w ustawienia w przeglądarce Chrome. Ten przycisk znajduje  się w oknie Chrome w prawym górnym rogu, ma 3 kropki. Najedź kursorem na  "Ustawienia" i wybierz „Rozszerzenia”. Pojawi się lista zainstalowanych  rozszerzeń. Znajdź AdBlock na liście rozszerzeń. Odznacz pole „Aktywny/Włączony”  po prawej stronie nazwy aplikacji AdBlock. AdBlock zostanie tymczasowo wyłączony.  Jeśli chcesz całkowicie usunąć AdBlock z przeglądarki Chrome, kliknij „Usuń”.

Dla przeglądarki Firefox.

Otwórz przeglądarkę Firefox. W prawym górnym rogu, kliknij  w trzy poziome linie. Następnie kliknij w "Ustawienia" i  wybierz "Rozszerzenia i motywy". Na liście rozszerzeń znajdź  AdBlock. Wybierz "Wyłącz", aby tymczasowo wyłączyć AdBlock.  Jeśli chcesz go ponownie włączyć, po prostu wróć na tę stronę  i kliknij "Włącz". Jeśli chcesz całkowicie usunąć AdBlock, wybierz "Usuń".

Dla przeglądarki Opera.

Otwórz przeglądarkę Opera na swoim komputerze. Otwórz „Menu” przeglądarki  Opera i wybierz „Rozszerzenia”. Znajdź AdBlock na liście rozszerzeń  zainstalowanych w Operze. Kliknij przycisk „Wyłącz” po prawej stronie nazwy  „AdBlock”. AdBlock zostanie wyłączony.

Dla przeglądarki Apple Safari.

Uruchom Apple Safari na swoim komputerze. Kliknij „Safari” i wybierz  „Preferencje”. Następnie kliknij opcję „Rozszerzenia”. Pojawi się  lista zainstalowanych rozszerzeń. Znajdź AdBlock na liście po lewej  stronie. Przełącz go w stan „OFF” w oknie ustawień. AdBlock zostanie  tymczasowo wyłączony. Aby całkowicie usunąć AdBlock, kliknij przycisk  „Odinstaluj”, zamiast go wyłączać. Wtedy aplikacja AdBlock zostanie  usunięta z przeglądarki Safari na zawsze.