Jak zarabiać z Totalcash

Zarejestruj konto

Zarejestruj się, potwierdź email i zaloguj się. Zweryfikuj swoje konto i zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi niezbędnych ustawień

ustawienia konta

Otrzymaj bonus 15 zł

Zainstaluj Naszą Wtyczkę i zyskaj 15 Zł. Wtyczkę będzie przypominać o aktywacji cashbacku przy kazdym zakupie

Otrzymaj bonus 5 zł

Twój znajomy zarejestrował się za pomocą linku polecającego, potwierdził i przeszedł weryfikację konta. Otrzymaj 5 złotych jako nagrodę! 

Otrzymaj bonus 5 zł

Zarejestrował się z polecenia znajomego i przeszedł przez link polecający. Otrzymaj 5 złotych jako nagrodę!

Otrzymaj bonus 3%

Za każdego poleconego użytkownika otrzymasz 3% z ich zarobków, które będą pokrywane z funduszy serwisu. Bonus nie wygasa i jest udzielany na czas nieokreślony.

Otrzymaj bonus 10%

Zbierz co najmniej 250 złotych, poczekaj na ich potwierdzenie, a podczas wypłaty otrzymasz dodatkowe 10% od zgromadzonej sumy.

Media społecznościowe

Obserwuj nasze strony publiczne i bądź na bieżąco z naszymi wiadomościami, bonusami i konkursami. Udostępniaj nasz link, być może znajdziesz tutaj dodatkowe 3%

Od tradycyjnego do online

Kupuj więcej rzeczy online. Na początku może być to trudne, ale nauczysz się planować swoje zakupy i oszczędzać jeszcze więcej.

Motywacja

Dodatkowa motywacja twoich znajomych może znacznie zwiększyć twój dochód. Podziel się swoimi wynikami lub korzystnymi zakupami w sieciach społecznościowych.

Powodzenia w zarabianiu!